close
Breaking NewsLajme

Blero, një baba i përkushtuar. Këngëtari luan me vajzën në dëborë (VIDEO)

blerotara

Blero e ka vërtetuar edhe një herë tjetër se ai është një baba i përkushtuar ndaj vajzës së tij, Tara. Sapo rreshjet e dëborës mbuluan Kosovën, Blero me Taran dhe disa fëmijë të tjerë filluan të argëtoheshin duke rrëshqitur me slita. Këngëtari postoi një video në Instagram ku shkruajti: “E qeshura jote është jetë për mua”./revistawho.com

E qeshura jote, eshte jeta per mua ❤

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Tags : Blerotara
loading...