• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blero dedikim plot dashuri për prindërit e tij

Kot nuk thonë se nuk duhet të ketë një rast apo një ditë të shënuar për t’i shprehur dikujt dashurinë.

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtarin Blero, i cili ka bërë një dedikim mjaft special për prindërit e tij.  Artisti ka zgjedhur rrjetet sociale për ta ndarë me ndjekësit e tij këtë dedikim për nënën dhe babain e tij.

“Se nëna më ka thënë nuk heq çka ne kemi hequr…dashuria për ju të  dy  mam dhe bab është pa kufi”- ka shkruar këngëtari.\revistawho.com

CLOSE
CLOSE