close
Breaking NewsLajme

Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari një projekt së bashku?!

destani-1_1475777943-2319156

Aktori me famë botërore Blerim Destani dhe aktori nga Maqedonia, Xhevdet Jashari, si duket po përgatisin ndonjë surprizë për fansat e tyre.
Aktorët në fjalë kohët e fundit po shihen shumë shpesh në shoqëri të njëri tjetrit, por se çfarë janë duke përgatitur për fansat e tyre, mbetet ta shohim, shkruan Kosovarja.

Në fotografinë e fundit që Blerimi e ka postuar në rrjetin social Instagram, ku shihet që është bashkë me Xhevdetin, Blerimi e ka bashkangjitur edhe shkrimin: “coming soon” që na bënë me dije se po bien diçka të re.

destani_1475777979-6250386
Tags : Blerim Destaniprojekt se bashkuxhevdet jashari
loading...