close
Breaking NewsLajme

Bleona Qereti nuk ndalet lançon linjën e saj të syzeve…

14700780_1233583196708559_439479583827374511_o

Këngëtarja Bleona Qereti ka lançuar linjën e saj të syzeve. Artistja shqiptare ka bashkëpunuar me firmën “No logo eyewear” dhe ka dizenjuar disa lloje syzesh për këtë sezon. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet e saj sociale, ku shprehet shumë krenare për këtë projekt të ri.

loading...