• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona Qereti nuk ndalet lançon linjën e saj të syzeve…

Këngëtarja Bleona Qereti ka lançuar linjën e saj të syzeve. Artistja shqiptare ka bashkëpunuar me firmën “No logo eyewear” dhe ka dizenjuar disa lloje syzesh për këtë sezon. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet e saj sociale, ku shprehet shumë krenare për këtë projekt të ri.