• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona Qereti: “Kam pritur gjithë jetën time për dikë fiks si ty”

Bleona Qereti do sjellë së shpejti projektin e ri muzikor. Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja ka postuar foton kryesore të këngës dhe ka shkruar: “Kam pritur gjithë jetën për dikë fiks si ty. Kënga ime “Still in love” në iTunes tani.” Kujtojmë se kënga e fundit nga Bleona është kënga “Take you over” e cila ka arritur 1 milion klikime në Youtube.

15241855_736046043217735_7302941132311071888_n