• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona paralajmëron suksesin e radhës: Ja kur do e shihni filmin tim me Dolph Lundgren

Siç ka treguar edhe vetë në intervista të ndryshme, këngëtarja shqiptare e famshme në Amerikë Bleona Qereti, ka nisur një rrugë të re në fushën e aktrimit. Dhe së shpejti ne do të shohim rezultatet. Më saktë, në muajin maj të këtij viti do të shohim filmin ku ylli shqiptar luan pranë aktorit të njohur të filmave aksion Dolph Lundgren. “Dëgjova se filmi ‘Dead Trigger’ do të dalë në maj 2017. Super e entuziazmuar me Dolph Lundgren, Jenny Sandersson”, shkruan sot Bleona në Instagramin e saj./ revistawho.com