• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona ka një mesazh për kancerin e gjirit

Muaji tetor është muaji dedikuar kancerit të gjirit. Të gjithë personazhet publikë kanë dhënë mesazhet e tyre sensibilizuese në fushatën e “Spitalit Amerikan”, organizatës “Njerëz dhe Ide” dhe “RevistaWho.Com” dhe një prej tyre është edhe Bleona Qereti. “Mos harroni të kujdeseni për veten tuaj”, është ky mesazhi i këngëtares shqiptare në këtë muaj të rëndësishëm për shëndetin.