• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona e bën fakt, mbyll Facebook-un pas komenteve anonime

Këngëtarja e suksesshme Bleona Qereti, njofton mbylljen e faqes së saj të “Facebook” pas komenteve anonime nga profile false. Ylli shqiptar i ka njoftuar të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj të zjarrtë, përmes këtij statusi, ku bëhen me dije edhe arsyet që e çuan drejt këtij vendimi. Ja çfarë shkruan Bleona…

“Të dashur Bleonaires!

Për të gjithë ju që më keni ndjekur në këtë faqe gjithë këto vite ju falenderoj nga zemra për suportin!

Prej këtij momenti:

Për të gjithë ju që nuk duroni dot më hipokrizine, injorancën dhe vulgaritetin!!!

Për të gjithë ju që jeni  fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike!!!

Për të gjithë ju që doni të dëgjoni lajme nga unë dhe nga karriera ime!!!

Për të gjithë ju që jeni duke ndjekur ëndrrat tuaja dhe unë jam inspirim për ju!!!

Më ndiqni në account-in tim official në instagram dhe twitter @iambleona

Kjo faqe do të deaktivizohet sot në orën 10:00 për t’i dhënë fund mediokritetit të account-eve anonime dhe fallco!!!”.

14971842_10207720922924383_873916729_n