close
Breaking NewsLajme

Blendi Fevziu prezanton dy dashuritë e tij

14642987_10207461470798242_1684212369_n

Gazetari Blendi Fevziu duket se është rrethuar me shumë dashuri. Moderatori i “Opinion” ka postuar në rrjetet sociale një foto me dy vajzat e tij, Mishel dhe Alis. Mishel vajza e tij e madhe është kopja e gazetarit të mirënjohur shqiptar, ndërkohë që e vogla e familjes nuk duket qartë nëse ka marrë nga babi apo nëna e saj, Ines. Me rëndësi është që Fevziu duket shumë e lumtur krah tyre.

 

loading...