• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blendi Fevziu bëhet nostalgjik, ja si dukej me bashkëshorten para 20 viteve

Blendi Fevziu është pa dyshim një nga gazetarët dhe moderatorët më në zë të vendit. Në drejtimin e ‘Opinion’ ai ka patur përballë figura shumë të rëndësishme politike. Një ndër ta ka qenë dhe ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, me të cilin Blendi ka njohje të hershme. Ai ka rikujtuar kohën kur Berisha ka qenë për herë të parë i ftuar në televizionin Klan, në vitin 1998. Ndjekësve i ka rënë në sy Inesi, bashkëshortja e Blendit, e cila ka marrë komplimente për bukurinë që nuk e ka humbur kurrë.