• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blac Chyna poston foto sexy, Rob Kardashian shtrohet në spital (FOTO)

Nuk kanë të ndalur ngjarjet në klanin Kardashian. Vetëm pak ditë më parë Rob Kardashian dhe Blac Chyna u ndanë, një muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre Dream Kardashian. Mirëpo ditën e djeshme Rob Kardashian ka qënë në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak të diabetit. Pak orë përpara se ai të shtrohej në spital, Blac Chyna postoi foto të saj me gjoksin zbuluar dhe flokët rasta. Pas kësaj Rob u shtrua në spital me diabet. Ai ka ngrënë shumë gjatë kësaj kohe për shkak të stresit. Blac Chyna dhe Kris Jenner kanë vrapuar për në spital për të parë Rob./revistawho.com

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on