• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bikinit më të ‘çuditshme’ që vajzat e njohura shqiptare veshën këtë verë

Nga viti në vit vajzat e njohura të ‘showbiz’-it kanë treguar për fansat modele nga më të ndryshme të bikinit. Teksa në plazh pjesa më e madhe e tyre zgjedhin të zhvishen dhe të tregojnë sa më shumë linjat trupore, këto këngëtare shqiptare kanë zgjedhur të dalin më të veshura seç duhet. Beatrix Ramosaj, Enca dhe Kida kanë veshur bikini me mëngë të gjata. Pavarësisht trendit të ‘çuditshëm’ vajzat duken shumë tërheqëse dhe ja kanë dalë të realizojnë foto shumë të bukura. /revistawho.com