• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Bikini veshin por forma nuk tregojnë, ja kush janë vajzat e ekranit që nuk postojnë foto me rrobabanjo

Tashmë duket si e pamundur të shkosh në plazh, të marrësh ngjyrë, të veshësh rrobat e tua të preferuara të banjos dhe të mos postosh foto në ‘Instagram’. Kjo duket jashtë normales në ditët e sotme ku mjafton të futesh në rrjetet sociale dhe të shfaqen personazhet që ekspozojnë trupin e tyre edhe në rastet kur ai nuk është në formën e tij më të mire.

Por ka edhe përjashtime, vajza të njohura që jetojnë përtej ekranit të televizorit apo ‘Instagramit’. Ato nuk postojnë pothuajse asnjëherë foto të vetat me rrobabanjo për të ekspozuar format e tyre apo edhe thjeshtë për zakon.

Më poshtë po ju sjellim një listë me emrat e vajzave VIP që veshin bikini por nuk tregojnë forma./revistawho.com

Rosela Gjylbegu

Rudina Magjistari

Andrra Destani

Eranda Libohova

Arbana Osmani

Era Rusi

Amarda Toska

Valbona Selimllari

CLOSE
CLOSE