• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

BIG BROTHER/ Lupçe kërkon sherr, tre djemtë problematikë e ‘dhunojnë’ (FOTO)

Ndërsa janë duke biseduar në tavolinën e ngrënies, Lupçe ngacmon Damjanon se kur do të zihen ata të dy. “Nuk kemi bërë fare debat me Noçen. Kur do zihemi ne të dy, Noçe”, i thotë Lupçe Damianos, e në vend të tij përgjigjet Armela që i thotë ta lërë rehat. Më herët Lupçe ngacmoi Damianon në sy të Fiorentinës që ka shfaqur shenja xhelozie për Armelën dhe me Olsin. “Se mos bëhesh xheloz kur pimë kafe me Armelën”, ndërsa kjo fundit i thotë se “E di mirë ai kë ka në krahë”, Damiano përgjigjet se “Mos e vrit mendjen, se nuk bëhem xheloz”. Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë ndërsa me një makinë rroje i presin qimet e këmbëve. Ideja duket se është e Danjelit, i cili pasi ndihmon Lupçen dhe Damianon që të shkundin tapetin, shkon brenda në shtëpi dhe merr makinën rroje.