close
Breaking NewsLajme

Big Brother/ Fiorentina e godet me shuplakë Olsin, ja cila është arsyeja

auto_Olsi_i_Big_Brother_ne_dush_me_vajzat1492718623

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk mungojnë edhe batutat me Armelën. Dy vajzat kishin varur peshqirët dhe kjo gjë duket se “shqetësonte” atë. Ai shkon dhe ja heq peshqirët, por në moment në banjo mbërrin dhe partnerja e tij, Fiorentina, e cila e godet me shuplakë dhe e largon nga banjo.

Tags : big brother 9fiorentinaolsi
loading...