• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Big Basta i bën një surprizë Vesës. Shikoni çfarë dhurate…

Big Basta i ka bërë një surprizë partneres së tij Vesa Luma. Ai i ka dhuruar asaj një buqetë me lule dhe një letër ku shkruhej: “Zemër ti e di që je krijesa më e çmuar për mua! U mundova të ta pasqyroja me lule bukurinë tënde, por as që i afrohet. Të dua përjetësisht jeta ime, nëna e djalit tim.” Kanë qënë këto fjalët e reperit Big Basta. Vesa e ka shpërndarë me ndjekësit e saj në instagram suprizën. Çifti kanë disa vite së bashku dhe kanë një djalë. screenshot_2