• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Beyonce shtatzënë? Ja detajet që ngrejnë dyshimet

Disa ditë më parë dyshja e këngëtarëve Beyonce dh Jay-Z nisën turneun botëror. Ajo e cila ju ka bërë përshtypje fansave të çiftit është veshja e Beyonce. Ajo në daljet e saj të fundit është kujdesur që të veshë xhaketa me prerje meshkujsh të cilat i fshehin linjat trupore. Pikërisht për këtë fansat mendojnë se ajo është në pritjen e ëmbël dhe po vesh xhaketa për të fshehur barkun e rrumbullakosur.
“Beyonce duke shtatzënë përsëri. Të gjithë e dimë se ata e duan edhe fëmijën e katërt të tyre dhe ajo po mban xhaketa nëpër turne”,-shkruan një fans i saj në ‘Twitter’.
Dyshja nuk kanë reaguar ende rreth këtyre aludimeve, megjithate kujtomë se ata gjithmonë kanë kërkuar që të kenë katër fëmijë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE