• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Besniku i ‘Nrg Band’ së shpejti baba, ja gjesti i ëmbël i këngëtarit

Dhe pak ditë e ndajnë këngëtarin Besnik Qaka nga dita e madhe e të qenurit baba. Edhe pse ende nuk ka ardhur ai moment artisti ka filluar ta ndiejë praninë e vogëlushit dhe nevojën për ta parë atë. Në një video që bashkëshortja e tij Lolita ka shpërndarë në rrjetet sociale, Besniku shfaqet duke i puthur barkun e rrumbullakosur partneres, e cila shumë shpejt do e bekojë me emrin baba./revistawho.com

CLOSE
CLOSE