close
Breaking NewsLajme

Besa foto me familjen, por ndjen mungesën e dikujt (FOTO)

screenshot_36

Besa Kokëdhima ka postur një foto me familjen në profilin e saj në Instagram. Në foto është babai i saj, politikani Koço Kokëdhima, mamaja Brixhida dhe motra Bora me të fejuarin Olsin. “Familja” shkruan Besa, teksa përmend edhe motrën tjetër Era të cilën shkruan se i mungon shumë.

Family ❤️ @artemishajdini 📸💋 @erakokedhima missing 😢

A post shared by BESA 🎙 (@besaofficial) on

Tags : Besa Kokedhima
loading...