close
Breaking NewsLajme

Bes Kallaku dhe Erion Isai në Kënga Magjike, bashkëshortet e tyre publiku më i zjarrtë

CD5686E1-3B04-4F4F-A539-AB69879E51E6

Bes Kallaku dhe Erion Isai kanë provuar për herë të parë emocionet e të prezantuarit live në një skenë të madhe si ajo e Kënga Magjike.

Komedianët e njohur përveçse kanë prezantuar kanë risjellë edhe numra të këndshëm humori.

Por dy nga fanset e tyre më të zjarrta janë edhe bashkëshortet e tyre, të cilat ndihen shumë krenare për partnerët e tyre.

Ja çfarë shkruajnë Xhensila dhe Ajlini në rrjetet sociale:

 

loading...