• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bes Kallaku dedikim për dy femrat më të rëndësishme të jetës: Aty ku bashkohen dy dashuritë…

Aktori i dashur i humorit, Bes Kallaku prej disa vitesh është në një marrëdhënie me këngëtaren bukuroshe, Xhensila Myrtezaj dhe të dy janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Kjo duket qartë edhe në foton e postuar së fundmi nga Besi, në të cilën ka pozuar me dy dashuritë e tij më të mëdha, nënën dhe partneren e tij. “Aty ku bashkohen dy dashnitë, ajo që më rriti dhe ajo që do plakem”- fjalë kët të cilat emocionojnë këdo që i lexon.

15645635_1109448902485964_171770373_n