• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ben Affleck i vendosur t’i mbajë fëmijët larg Hollywood-it, ja cila është arsyeja

Mos shpresoni të shihni fëmijët e Ben Affleck në ekran. Aktori hollivudian, në një intervistë të dhënë së fundmi, ka thënë se nuk do t’i lejojë tre fëmijët e tij të shfaqet në produksionet e Hollywood derisa ata të arrijnë moshën 18-vjeçare, por edhe pas kësaj moshe, ai do të jetë kundra kësaj gjëje.

“Nuk do i lejoja ata deri në moshën 18-vjeçare”- ka thënë Affleck. “Kur të mbushin 18-vjeç, ata mund të bëjnë çfarë të duan por unë dekurajoj ta bëjnë atë gjë”. Duket se eksperienca e tij personale ka bërë që aktori të marrrë këtë vendim për tre fëmijët e tij. Affleck është shprehur gjithashtu se kur ai nisi të bëhej i famshëm ishte vetëm 24-vjeç dhe ishte një kohë shumë konfuze për të./topalbaniaradio