close
Breaking NewsLajme

“Bëmë baba të të ngjajë”/ Ja sa shumë i ngjan djali Big Bastës

vesa

Reperi Big Basta prej vitesh shijon marrëdhënien e tij me këngëtaren bukuroshe Vesa Luma. Kohë më parë ata janë bekuar nga ardhja në jetë e djalit të tyre. Në një fotografi të publikuar sot nga artisti shihet qartë edhe ngjashmëria e madhe mes tij dhe birit Lianit. Natyrisht në këtë rast shkon shprehja “Bëmë baba të të ngjaj”.

15226434-10208799502757306-942849830-n
Tags : bigh bastadjalengjashmeri
loading...