close
Breaking NewsLajme

Bella Hadid ndihet e lënduar, babai e ngushëllon me këtë postim (FOTO)

Bella-Hadid-and-father-Mohamed-Hadid-have-lunch-at-Il-Pastaio-in-Beverly-Hills

Mesa duket Bella Hadid nuk e harron dot ish të dashurin e saj, The Weeknd. Sipas Hollywood.Life Bella gjatë bisedës me një shoqe ka thënë se ndihet e tradhëtuar nga mikesha e saj, Selena. “Thikë pas shpine”, -ka thënë ajo. Ndërkohë babai i saj e ka ngushëlluar atë me një postim në Instagram ku shkruan: “Vajza vogël e babit. Të dua shumë. Ti je ylli që ndriçon hënën. Ti je buzëqeshja e çdo mëngjesi”. Ai postoi dhe një foto me Bella-n duke qeshur në tapetin e kuq./revistawho.com

Tags : Bella Hadid
loading...