close
Breaking NewsLajme

Bella Hadid ‘hakmerret’ ndaj Selena Gomez, modelja poston foto provokuese

Bella-Hadid-Dior-Beauty

Pak orë pas publikimit të fotos erotike nga Selena Gomez (Lexo këtu), Bella Hadid është ‘hakmarrë’. Modelja postoi një foto në Instagram duke shfaqur format trupore. “Natën e mirë. Dashuri dhe dritë për ju… e lumtur që jam në shtëpi”, -shkruajti Bella. Me këtë foto modelja sikur donte t’i thoshte “Shiko çfarë ke humbur” ish të dashurit The Weeknd i cili u kap duke u puthur me Selena Gomez-in dy ditë më parë./revistawho.com

900
Tags : Bella Hadid
loading...