• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bella Hadid e heq nga Instagrami, Selena i kundërpërgjigjet me foto nudo

Vetëm një ditë pas lajmit ku Selena dhe The Weeknd u kapën bashkë, Bella Hadid e hoqi Selenën nga lista e ndjekësve në Instagram, por mesa duket Selena e ka një përgjigje. Këngëtarja ka publikuar një foto erotike ku shfaqet me tanga duke prishur kështu imazhin që e ka shoqëruar prej vitesh të vajzës së “Disney”. Foto është shkrepur nga fotografi Mert Alas i cili bashkëngjiti dhe emrin e The Weeknd në hapësirën e komenteve./revistawho.com

3C12A86300000578-4112472-Racy_Selena_Gomez_teased_a_cheeky_glimpse_of_her_envy_inducing_p-a-30_1484223283384