• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bella Hadid do tërhiqet nga modelingu?

Bella Hadid, supermodelja më e përfolur e momentit po mendon të ndryshojë karrierë. Ajo është imazhi kryesor i disa prej firmave më të rëndësishme në botë, por kjo nuk qenka “ëndrra në sirtar” e saj. “Njerëzit mendojnë se unë nuk qesh dhe jam super e ftohtë… Ndërsa në aktrim mund të zbulosh më shumë nga ajo që je… “- rrëfen supermodelja. Nuk flitet për ndonjë plan momental për tu bërë pjesë e ndonjë projekti, megjithëse rikujtojmë që Bella ka qenë pjesë e videoklipit të ish- të dashurit të saj The Weekend. Mos vallë ndjesia e të aktruarit në një klip muzikor po e bind atë të tërhiqet nga modelingu? Shpresojmë që jo!

CLOSE
CLOSE