• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bella Hadid bën një rrëfim të rrallë për motrën e saj Gigi

Ajo ka ndjekur hapat e së motrës për t’u bërë një nga supermodelet më të kërkuara në botë. Dhe Bella nuk harroi të falenderonte “shoqen e saj më të mirë” Gigi, pasi e ka udhëhequr përgjatë karrierës. Bukuroshja 20 vjeçare tregon se motra e saj gjithmonë i rikthen buzëqeshejn si në kohërat e mira, ashtu edhe në ato të vështirat, profesionalisht dhe personalisht. Duke folur për Daily Mail në një event të Dior, ajo tregoi se Gigi është mikesha e saj më e ngushtë dhe e “dashuron deri në vdekje”. Bella rrëfen se Gigi është ajo që i ka treguar rrugën dhe mënyrën si të sillet në çdo situatë pasi ka qëndruar në këtë biznes për një kohë më të gjatë. Si mund të ndodhte ndryshe…/intv