• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Belbëzimet e para të Ajkës, Xhensila Myrtezaj zbulon videon e veçantë

Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur  Xhenisla Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë, Ajka.
Pas lindjes Besi dhe Xhensila kanë vendosur që imazhin e vajzës së tyre ta mbajnë larg vëmendjes së publikut dhe kohët e fundit thuajse nuk publikojnë asnjë detaj nga rritja e saj.
Megjithatë mbrëmjen e kaluar Xhensila ka publikuar një video ku dëgjohen bëlbëzimet e para të Ajkës.
Teksa këngëtarja po ndiqte natën e parë të festivalit “Kënga Magjike”, ajo postoi disa video në ‘Instastory’  ku shprehte mbështetjen për konkurrentët. Në videon ku shfaqet Kejsi Tola, dëgjohet zëri i vogëlushes. Ajo i ndërpret videon së ëmës duke belbëzuar për t’i tërhequr vëmendjen.