• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Befason Donald Trump! I uron Vitin e Ri “armiqve” (FOTO)

Presidenti Donald Trump do të hyjë për herë të parë në zyrën e presidentit më 20 janar, por kjo nuk e ndalon atë që të injorojë me anë të postimeve të tij në Twitter kundërshtarët e tij ose të paktën siç i quan ai “armiqtë”. Sot, Trump postoi në Twitter një urim për Vit të Ri ku shkruante: “Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve, përfshirë edhe armiqtë e mi, ata që luftuan me mua dhe humbën aq keq saqë s’dinë çfarë të bëjnë. Dashuri.”/revistawho.com

screenshot_41