close
Breaking NewsLajme

Bebe Rexha super seksi, publikon videoklipin e ri (VIDEO)

15871578_758575417631464_5196908771021340188_n

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar para pak minutash videoklipin e fundit me titull “I got you”. Bebe shfaqet në thatësirë teksa kërcen në mënyrë provokuese. Komentet deri tani kanë qënë pozitive dhe kënga ka arritur 100 mijë klikime./revistawho.com

Tags : Bebe Rexha
loading...