• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe Rexha siç nuk e keni parë kurrë, ja si duket pa makeup (FOTO)

Bebe Rexha njihet për stilin e saj dhe zërin e veçantë. Por gjithashtu edhe për videot në Snapchat ku shpeshherë poston momente nga jeta e saj. Para një ore, Bebe ka postuar një video ku shfaqet pa makeup dhe me flokët pa rregulluar. Ajo ndodhet në shtëpinë e prindërve dhe sigurisht, aty nuk ka pse të bëjë makeup, por të qëndrojë vetvetja sepse vërtet duket bukur. “Nuk kam postuar në Snapchat sepse nuk kam vënë makeup dhe flokët i kam pa rregulluar” -tha Bebe.

15590159_749922821830057_3193606780372345403_n