close
Breaking NewsLajme

Bebe Rexha nën ritmet e muzikës shqiptare, ja cila është kënga e saj e preferuar

bebe-rexha-with-makeup

Këngëtarja me origjinë shqiptare edhe pse jeton larg prej Shqipërisë dhe ka ndërtuar karrierën në Amerikë, nuk e harron kurrë Shqipërinë. Në videot e postuara para pak minutash në Snapchat, Bebe është duke udhëtuar me makinë duke dëgjuar këngën e Encës dhe Noizy “Bow Down”, duke shkruar se kjo është kënga e ditës. Në postimin tjetër “Shqiptarët e mi” shkruan këngëtarja.

 15622271_751532001669139_5587136109793116497_n

15665664_751532055002467_3618552897695328856_n
Tags : Bebe Rexha
loading...