close
Breaking NewsLajme

Bebe Rexha lajmëron publikimin e klipit të ri. Zbuloni datën (FOTO)

bebe-rexha-with-makeup

Këngëtarja me origjinë shqiptare, e famshme në mbarë botën, Bebe Rexha ka publikuar datën kur do të dalë videoklipi i ri i këngës “I got you”. Projekti në fjalë është gati dhe do të publikohet pas dy ditëve. Gjithashtu Bebe i ka shuar paksa kuriozitetin fansave duke postuar një pjesë shumë të shkurtër nga klipi ku ajo shfaqet shumë sensuale teksa lëviz trupin në tokë. Tani na mbetet të presim publikimin e klipit.

screenshot_27
Tags : Bebe Rexha
loading...