close
Breaking NewsLajme

Bebe Rexha çmend fansat, ju mëson si të tundni të pasmet (VIDEO)

bebe-rexha-wcw-la-01

Bebe Rexha tashmë është një këngëtare me famë botërore, dhe që gjithnjë kujdeset të tregojë origjinën e saj shqiptare. Përveçse më muzikë ajo na bën “krenarë” edhe me të pasmet e saj. Ajo ka publikuar në rrjetin social SnapChat disa video në cilat shihet duke bërë “twerk”. E shtrirë në tokë si dhe në pozicione të tjera në këmbë, Bebe ka “çmendur” ndjekësit me kërcimin e saj. Mirëpo e gjithë kjo ë kishte një qëllim. Ajo ka dashur ti mësojë vajzave të tjera sesi të tundin të pasmet më mënyrën e saj. Për më tepër shihni videon./opinion.al

https://youtu.be/vpp87wwRTx0

Tags : Bebe Rexhatwerkvideo
loading...