• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe Rexha çmend fansat, ju mëson si të tundni të pasmet (VIDEO)

Bebe Rexha tashmë është një këngëtare me famë botërore, dhe që gjithnjë kujdeset të tregojë origjinën e saj shqiptare. Përveçse më muzikë ajo na bën “krenarë” edhe me të pasmet e saj. Ajo ka publikuar në rrjetin social SnapChat disa video në cilat shihet duke bërë “twerk”. E shtrirë në tokë si dhe në pozicione të tjera në këmbë, Bebe ka “çmendur” ndjekësit me kërcimin e saj. Mirëpo e gjithë kjo ë kishte një qëllim. Ajo ka dashur ti mësojë vajzave të tjera sesi të tundin të pasmet më mënyrën e saj. Për më tepër shihni videon./opinion.al

https://youtu.be/vpp87wwRTx0