close
Breaking NewsLajme

Beatrix Ramosaj kujton Ergin me anë të kësaj fotografie

31528

Humbja e një artisti të talentuar dhe një djali shumë të mirë si Ergi preku zemrat e të gjithëve. Shumë artistë u gjendën pranë familjes në këtë ditë të vështirë. Gjithashtu edhe  Beatrixa ka qenë një mikeshë shumë  e ngushtë me të. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet bashkë me Ergin, Albanin dhe motrën e Ergit, Barbanën.

beatrix-1
Tags : betarix ramosajergi dini
loading...