close
Breaking NewsLajme

Bashkëshortja e tij sot ka ditëlindjen, reperi i njohur emocionon me urimin: “Njeriu im i preferuar në këtë botë”

vigi1

Ndonëse reperat mbajnë statusin e “djemve të këqinj”, kur vjen puna te dashuria, gjithçka ndryshon. Vig Popa është një nga emrat e njohur të grupit “KAOS”, ku përmendim bashkëpunimin me Dhurata Dorën dhe Tunën. Bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe sigurisht reperi i njohur nuk mund të anashkalonte një dedikim plot dashuri për të. Në profilin zyrtar ka postuar një foto të së shoqes ku shfaqet me një tufë trëndafilash të kuq dhe anash saj shkruan: “Dashuria ime, gruaja ime, njeriu im i preferuar në këtë botë. Të dua çdo ditë e më shumë. Urime ditëlindjen shpirt”. Një dedikim më pak fjalë dhe me shumë ndjenjë!/revistawho.com

Tags : ditelindjevig pop
loading...