• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bashkëshorti i Linda Halimit: Jam i martuar me shqiptare, nuk më frikësoni…

Linda Halimi, e cila së fundmi ka fituar Festivalin e 55 të Këngës në RTSH dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. E martuar prej disa vitesh me reperin amerikan Big D, ajo është paragjykuar shumë për shkak të ngjyrës së bashkëshortit të saj. Por duket se kjo gjë nuk e ka mërzitur aspak reperin, i cili e thotë hapur se është i martuar me një shqiptare. Në një fotografi të publikuar nga Big D, shfaqej një bluzë, në të cilën shkruhej: “Nuk mund të më frikësoni sepse e kam gruan shqiptare”, gjersa në mbishkrimin e fotografisë, reperi ka komentuar duke thënë “E vërtetë”./revistawho.com

image