• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bashkëshorti i ëndrrave, ‘Ezel’ i bën partneres së tij dhuratën superluksoze

Kenan Imirzalioglu zyrtarisht fiton çmimin bashkëshorti i vitit. Teksa të gjithë po presin Vitin e Ri për të bërë dhuratat, ai ka zgjedhur që bashkëshorten e tij ta surprizojë që tani. Mediat turke raportojnë se Kenan i ka bërë partneres, Sinem Kobal një dhuratë superluksoze, e cila kap vlera marramendëse. Ai i ka blerë një makinë të markës së njohur “Porsche 911”, e cila është prodhuar në vitin 2017. Makina ka kapur vlera marramendëse dhe aktori i ka shpenzuar ato pa ju dridhur qerpiku, pasi kur bëhet fjalë për Sinemin ai ka treguar se nuk di të kursehet.
Më herët bashkëshortja e tij ka përdoruar një makinë “Jeep”, e cila ishte sërish dhuratë nga Kenan./revistawho.com

CLOSE
CLOSE