• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bashkëpunimi surprizë po vjen, Rita Ora dhe reperi i njohur befasojnë fansat

Rita Ora do të publikojë albumin e saj më të ri të titulluar ‘Phoenix’. Teksa ka qenë e ftuar në një emision radiofonik në Londër, Ora ka zbuluar detajet e albumit dhe është shprehur entuziaste për bashkëpunimin me një reper mjaft të njohur. Pas këmbënguljes së prezantuesve, këngëtarja ka pranuar të zbulojë emrin, duke thënë se bëhet fjalë për Eminem. Ajo nuk ka dashur të zbulojë më shumë, por i ka siguruar fansat se kënga do të jetë një hit, nëse mbaron me sukses.

CLOSE
CLOSE