• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bashkëpunimi i Ergi Dinit me reperin e njohur që nuk u realizua kurrë…

Mbrëmjen e të hënës u shua një nga zërat më unik të muzikës shqiptare, Ergi Dini. Vdekja e tij tronditi rëndë botën e artit dhe artistë e kolegë shprehën ngushëllimet e tyre. Në kohën kur Ergi ishte pjesë e X Factor me mentore Tunën, ai dhe Cozman u afruan shumë. Madje ata do të bashkëpunonin për një këngë së bashku. Lajmin e ka bërë të ditur Tuna vitin që lamë pas. Por kjo gjë nuk ndodhi kurrë. 

f9c5e36fa559b6ba46c3b3a90cc034c2