• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Barbana Dini: Do kujdesem për të përmbushur ëndrrën e Ergit në perfeksion sepse ai ashtu donte

Pas vdekjes së dhimbshme të Ergi Dinit, një talenti të rrallë, motra e tij këngëtare, Barbana Dini me anë të një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ajo do kujdeset që projektet e Ergit t’i çojë deri në fund dhe në mënyrë perfekte, ashtu siç donte ai dhe gjithashtu ka shpjeguar projektin e fundit të Ergit që u publikua dje nga miku i tij, Irkenc Hyka.
“E ndjej si detyrim moral t’ju njoftoj te gjitheve ju qe keni pasur aq shume dashuri per Ergin se teksti i kenges Mama eshte i fundit per nga periudha qe u krijua(2 jave para) pasi ai krijonte vazhdimisht. Ai e beri me shume dashuri per mikun e tij Irkencin. Pasurine e tij qe la pas e kam une dhe do te realizohen prej meje. Eshte e kuptueshme qe do duhet pak kohe per realizimin e tyre sepse ai donte perfeksionin dhe ashtu do jete dhe realizimi i tyre…,”-shkruan Barbana.