• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Balotelli s’ka besim tek nëna e vajzës së tij, i vë nga pas një dedektiv privat

Të kesh besim është mirë, të mos kesh është akoma më mirë? Ndoshta këtë ka menduar futbollisti Mario Balotelli sa i takon ish-partneres së tij Raffaella Fico, nëna e vajzës së tyre Pia. Sipas të përjavshmes italiane “Oggi” ai ka angazhuar një agjenci për të ndjekur bukuroshen. Ai ka vendosur ta ndjekë atë këmba këmbës përmes një dedektivi privat por nuk dihen arsyet pse. Balotelli jeton në Nicë, teksa radhitet si një baba shumë i dashur por midis tij dhe Raffaella-s gjërat nuk shkojnë aspak mirë.