• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Balerini simpatik feston ditëlindjen, Ronela Hajati i zbulon të dashurën

Kris Dalipi është balerini i cili spikati në spektaklin “Star Akademi” së bashku me Graciano Taganin dhe Ana Likën. Që nga ajo kohë balerini ka pasur një karrierë mjaft të suksesshme dhe momentalisht ndodhet në Amerikë.

Së fundmi ai ka festuar ditëlindjen e tij dhe pranishme ka qenë një nga miket e tij më të mira Ronela Hajati, e cila ka postuar disa video dhe foto në profilin e saj të ‘Instagramit’. Por vëmendjen kryesore e ka fituar e dashura e balerinit. Në një nga videot ata shfaqen teksa kërcejnë nën tingujt e këngës ‘Romantic’ të këngëtarit me origjinë shqiptare Stanaj. Bukuroshja në krah të tij duket se nuk është me origjinë shqiptare.

CLOSE
CLOSE