• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Balerina e “Dancing With The Stars” në foton e parë me vajzën: Po jetoj përrallën!

Paraditen e sotme ju njoftuam për ardhjen në jetë të fëmijës së parë të balerinës bukuroshe të “Dancing With The Stars”, Lori Bala dhe të talentuarit DJ Olti. Ata u bënë sot me vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Elois. Pak orë pasi jeta i ndryshoi përgjithmonë, balerina i tregon të gjithëve se po jeton përrallën. “Po jetoj një përrallë me vajzën time Elois. Faleminderit Zot!”, shkruan Lori krahas pozës së saj me vogëlushen, teksa falenderon edhe mjekët e Spitalit Amerikan për shërbimin professional. Urime Lori!/ revistawho.com

 

A post shared by @lori_bala on

CLOSE
CLOSE