• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Babai i Jolie merr në mbrojtje Trump, ofendon Robert De Niron

Babai i Angelina Jolie, John Voight i ka dalë në mbrojtje kandidatit për President, Donald Trump dhe ka paragjykuar videon e aktorit hollivudian, Robert De Niro i cili kishte një mesazh shumë të ashpër karshi Trump.

Voight i ka quajtur të shpifura fjalët që De Niro madje ka thënë  se Trump ka punuar më shumë se kushdo tjetër gjatë fushatës dhe se ai e meriton të jetë presidenti i ardhshëm.