• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aurela Gaçe-Adelina Ismailit: Nuk je shoqja ime e ngushtë, por…

“Ahhhhh sa lajm i bukur. Nëse ka një artiste shqiptare që e dua edhe pa pasur shoqëri me të, ështe kj, Adelina, e guximshme e si askush në skenë . Sot lexoj këtë lajm dhe vërtetë u gëzova si për një njeriun tim. Është dhurata më e bukur që Zoti i bën një çifti që duhen e dashurinë e kurorëzojnë me frytin më të ëmbël e më të shtrenjtë. Urime”. Këto janë fjalët që ylli i muzikës Aurela Gaçe, i ka dedikuar sot koleges Adelina Ismaili. Të dyja këngëtaret janë në pritje të ëmbël.