close
Breaking NewsLajme

AUDIO/ Publikohet në mënyre ilegale kënga e re e Ledri Vulës “S’po ma nin”

14449741_932099663563385_3762967655873286582_n

Projektet e tij të fundit ishin hitet “Nuk ma la” dhe “Beautiful” në bashkëpunim me Flori Mumajesin që u publikuan gjatë verës dhe kishin shumë sukses. ‘Lajmi.net’ ka siguruar një këngë të Ledri Vulës të cilën nuk e kemi dëgjuar më parë. I kontaktuar nga ‘Lajmi.net’ reperi thotë se kjo nuk është kënga e ardhshme e tij. Me sa duket kjo këngë do të mbetet e pa realizuar me klip, edhe pse ka rrjedhur ilegalisht në internet.

https://soundcloud.com/user-195463438/ledri-spo-ma-nin

Tags : ilegalishtkengaledri
loading...