• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Atentati në Tiranë, ja pse u plagos 23 vjeçari

Në orët e para të mëngjesit, Amarildo Koçeku është gjetur i plagosur dhe pa ndenja nga një kalimtar afër Qytetit të Nxënësit në Tiranë.
Ai ishte plagosur më armë zjarri, ndërsa kalimtari ka njoftuar menjëherë ambulancën, e cila e ka dërguar të plagosurin në spital.

23-vjeçari ka pasur një sherr me tre të rinj të tjerë, sherr ky që dyshohet se ka nisur në rrjetet sociale. Policia ka identifikuar tre autorët e plagosjes dhe i ka shpallur ata në kërkim. Dyshohet se autorët i kanë zënë pritë të plagosurit dhe e kanë qëlluar me armë, një prej të cilëve është edhe Shpëtim Taho/Jeta Osh Qef/

CLOSE
CLOSE