close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Askush nuk e ka vënë re këtë detaj gjatë fjalimit të Trump

tramp

Tanimë presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, menjëherë pas daljes së rezultateve nga të cilat u vërtetua se ai do të jetë presidenti i ardhshëm, mbajti një fjalim para simpatizantëve.

Mirëpo, ndonëse ai ishte i ngazëllyer, djali i tij, 10-vjeçari Barron, dukej se po vuante shumë gjatë fjalimit të babait të tij. Së paku në bazë të asaj që shihet në video, duket se Barron po vuante nga pagjumësia, dhe se po përpiqej që të qëndronte në këmbë.

https://www.youtube.com/watch?v=gzKn6-9B1NY

Tags : barrondjalidonald trumpfjalimgjum
loading...